Втулка напіврессори BPW 30x60x102, Febi 04214
Аналоги:
52105AUGER
BK2897221SPBERGKRAFT
BK2902721SPBERGKRAFT
02.0316.06.00BPW
6453CASALS
6621CASALS
3513001CUYMAR
3713004CUYMAR
10.16270DT SPARE PARTS
4214FEBI BILSTEIN
HD 11022HD
8.241.202.905KASSBOHRER
55-34 742 0004MEYLE
830083OREX
043.015-00APE AUTOMOTIVE
043.015-10APE AUTOMOTIVE
043.015-026ROSTAR
29911106ROTA
320013RYME
STR-120909S-TR
070.060SAMPA
7971SEM LASTIK
04.110.0242.280ST-TEMPLIN
84-11000-SXSTELLOX
STR-120909 S-TR
LE1000.00 LEMA
043.015-00 PETERS
AUG52105 AUGER
043.015-10 PETERS
CBC Сервіс ТІР пропонує:
-
Доставку будь-яким зручним перевезенням.
-
Асортимент товару оновлюється й розширюється, тому, будь ласка, уточнюйте наявність і ціни.
-
Лояльну систему скидок для постійних клієнтів.
-
У зв'язку з коливанням курсу долара — ціну уточнюйте.
-
Ми територіально перебуваємо за адресами: Полтавська обл., г. Кременчуг і г. Глобіно
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | Febi 04214 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BPW |
- Ціна: 160 ₴


