Сальник КПП Corteco 36x54x10/13,5 12036825 B
Аналоги:
604PRDA AKRON-MALO
40004630 ALFA ROMEO
40005030 ALFA ROMEO
91111251 ALFA ROMEO
12015266B CORTECO
12036825B CORTECO
40004630 FIAT
40005030 FIAT
91111251 FIAT
50-319638-00 GOETZE
991431-8100 GUARNITAUTO
40004630 LANCIA
40005030 LANCIA
91111251 LANCIA
NA5480 PAYEN
70 91 2106 SWAG
WG1223926 WILMINK GROUP
WG1795966 WILMINK GROUP
CO12036825B CORECO
40004630 OE FIAT
CBC Сервіс ТІР пропонує:
-
Доставку будь-яким зручним перевезенням.
-
Асортимент товару оновлюється й розширюється, тому, будь ласка, уточнюйте наявність і ціни.
-
Лояльну систему скидок для постійних клієнтів.
-
У зв'язку з коливанням курсу долара — ціну уточнюйте.
-
Ми територіально перебуваємо за адресами: Полтавська обл., г. Кременчуг і г. Глобіно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 12036825 B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Audi, Lancia, Fiat, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, 500l, Punto, Linea, 500 C, A4, Grande Punto, Uno, 500, MiTo, Cordoba, Fiorino |
- Ціна: Ціну уточнюйте




